O nás

O nás

Proč podstoupit léčbu neplodnosti v našem centru CAR 01 Brno?

Naše IVF centrum má nejdelší tradici v léčbě neplodnosti v České republice. Pracovníci našeho centra se podíleli na prvním těhotenství a porodu po IVF v tehdejší Československé republice a bývalé východní Evropě v roce 1982. Jsme zde pro Vás již od roku 1979.

Téměř čtyřicetileté zkušenosti s diagnostikou a léčbou neplodnosti, podložené i vědecko-výzkumnou činností a řadou grantů, se odráží v nabízených metodách a výsledcích. 

V současné době našim klientům nabízíme všechny dosud známé metody a techniky umělého oplodnění - od intrauterinní inseminace až po preimplantační genetickou diagnostiku a monitorování vývoje embryí.

V případě nutnosti využití darovaných gamet máme rozsáhlou databázi dárkyň vajíček i dárců spermií. Čekací doby jsou u nás minimální.

V den odběru vajíček naplánujeme metody oplození, které budou nutné pro optimální oplození Vašich vajíček. Výběr metod se snažíme s Vámi vybrat efektivně, tak abychom Vás nezatížili zbytečnými výdaji a současně se přiblížili co nejvíce k vytouženému cíli - Vašemu těhotenství.

O nadbytečná embrya u nás nepřijdete. Veškerá kvalitní nadbytečná embrya Vám zamrazíme. Mrazíme embrya všech stadiích od prvojader až po blastocysty. Díky nejmodernějším metodám mražení si embrya uchovávají svoji kvalitu i několik let.

Veškerá standardní vstupní vyšetření jsou bezplatné, hrazená zdravotními pojišťovnami.

Platíte pouze za metody, které jsou skutečně potřeba, nechceme po Vás žádné velké zálohy měsíce dopředu. Záloha se skládá při začátku stimulace a vyúčtování probíhá v den transferu. Ceny jsou k nahlédnutí v ceníku na našich stránkách zde. Vždy Vám doporučíme metody, které opravdu potřebujete.

Naše klinika nabízí v návaznosti na léčbu neplodnosti i další výkony. Jsme schopni zajistit veškeré operační i diagnostické výkony, sonohysterosalpingografii - vyšetření průchodnosti vejcovodů, léčbu endometriózy, veškerou péči po dosažení těhotenství po IVF metodách včetně prenatální diagnostiky, poradny pro rizikové těhotenství a porodu.

Těhotenství

Kontakty | Víte, že?