O nás

PROČ PODSTOUPIT LÉČBU NEPLODNOSTI V CENTRU CAR 01 BRNO?

Logo_40_kruhNAŠE IVF CENTRUM NA OBILNÍM TRHU MÁ HISTORICKY NEJDELŠÍ TRADICI V LÉČBĚ NEPLODNOSTI V ČESKÉ REPUBLICE.

Tým centra asistované reprodukce CAR 01 se zasloužil o ojedinělý unikát v oboru rozvoje reprodukční medicíny.

Navzdory limitacím plynoucím z faktu, že centrum fungovalo již za doby aparátu zemí východního bloku, se týmu podařilo dosáhnout zásadního milníku v oboru asistované reprodukce, a to vůbec prvního úspěšného těhotenství a následného porodu zdravého dítěte po IVF léčbě v Evropě, což byl teprve druhý celosvětový úspěch!

Tato tradice neustálého odborného rozvoje, stejně jako nadšení pro reprodukční medicínu, je pro členy týmu CAR 01 určujícím rysem.


JSME ZDE PRO VÁS JIŽ OD ROKU 1979.

ČTYŘICETILETÉ ZKUŠENOSTI S DIAGNOSTIKOU A LÉČBOU NEPLODNOSTI, PODLOŽENÉ AKTIVNÍ VĚDECKO-VÝZKUMNOU ČINNOSTÍ A ŘADOU GRANTŮ, SE ZRCADLÍ VE SPEKTRU NABÍZENÝCH METOD A VÝBORNÝCH VÝSLEDCÍCH.

Našim klientům nabízíme všechny dostupné moderní metody a techniky umělého oplodnění - od intrauterinní inseminace až po preimplantační genetickou diagnostiku a monitorování vývoje embryí.

V rámci léčebných programů vedeme úspěšný dárcovský program. V případě nutnosti využití darovaných gamet tak disponujeme rozsáhlou databází dárkyň vajíček a dárců spermií.

Čekací doby jsou u nás minimální.

V DEN ODBĚRU VAJÍČEK NAVRHUJEME METODY OPLOZENÍ, KTERÉ BUDOU NEJEFEKTIVNĚJŠÍ PRO ÚSPĚŠNÉ OPLOZENÍ PRÁVĚ VAŠICH VAJÍČEK.

Výběr metod je u nás podřízený především tomu nezatěžovat páry zbytečnými výdaji za metody, které nejsou pro daný případ optimální a současně se přiblížili co nejvíce k vytouženému cíli - vašemu těhotenství.

O nadbytečná embrya u nás nepřijdete. Kvalitní embrya vhodná k uchování zamrazíme. Mrazíme embrya všech stadií od prvojader až po blastocysty. Díky nejmodernějším metodám mražení si embrya uchovávají svoji kvalitu mnoho let. 

VEŠKERÁ STANDARDNÍ VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ JSOU BEZPLATNÁ, HRAZENÁ ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI.

Vždy vám doporučíme metody, které opravdu potřebujete. Platíte tak pouze za metody, které jsou skutečně k vaší úspěšné léčbě potřeba. Nepožadujeme žádné zálohy měsíce dopředu, záloha je definovaná při začátku stimulace a celkové vyúčtování probíhá v den transferu embrya.

CENY NALEZNETE V CENÍKU NA NAŠICH STRÁNKÁCH ZDE.

NAŠE KLINIKA, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ FN BRNO, NABÍZÍ V NÁVAZNOSTI NA LÉČBU NEPLODNOSTI I DALŠÍ ODBORNÉ VÝKONY.

Jsme tak schopni zajistit veškeré operační i diagnostické výkony, sonohysterosalpingografii - vyšetření průchodnosti vejcovodů, léčbu endometriózy, veškerou péči po dosažení těhotenství po IVF metodách včetně prenatální diagnostiky, poradny pro rizikové těhotenství a porodu.

V CAR 01 JE PROBLEMATIKA PLODNOSTI KOMPLEXNĚ ŘEŠENA ODBORNÍKY "POD JEDNOU STŘECHOU" A ZA PŘÍZNIVÉ BEZKONKURENČNĚ NEJNIŽŠÍ CENY PLACENÝCH VÝKONŮ.