Náš kolektiv

 

Gynekologie:

 

Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBAProf. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA
vedoucí Centra asistované reprodukce, přednosta kliniky
 
email: ventruba@fnbrno.cz

 


Doc. MUDr. Igor Crha. CSc.Doc. MUDr. Igor Crha, CSc.
vedoucí úseku AR a Andrologického centra
 
email: crha.igor@fnbrno.cz
 

 


Prim. MUDr. Robert Hudeček, PhD.Prim. MUDr. Robert Hudeček, PhD.
ambulance AR
 
email: rhudecek@fnbrno.cz
 

 


Doc. MUDr. Martin Huser, PhD.Doc. MUDr. Martin Huser, PhD.
ambulance AR
 
email: mhuser@fnbrno.cz
 

 

 


MUDr. Lenka Mekiňová MUDr. Lenka Mekiňová

ambulance AR
 
email: mekinova.lenka@fnbrno.cz

 

 


MUDr. Eva Filipínská

lékař AR
 
 


 

 MUDr. Martina Dziaková

lékař AR

 


 

Sestry CAR:

Lenka LhoteckáLenka Lhotecká
staniční sestra CAR 
   
email: lhotecka.lenka@fnbrno.cz

 

 

Miluše Hanáková

Ilona Rošická

Kateřina Zachovalová

Zuzana Musilová

Adriana Sázavská

Embryologie a andrologie:

 

As. RNDr. Jana Žáková, Ph.DDoc. RNDr. Jana Žáková, PhD.
vedoucí embryolog
 
email: zakova.jana@fnbrno.cz
 


Ing. Eva LousováIng. Eva Lousová
embryolog
 
email: lousova.Eva@fnbrno.cz
 


Ing. Michal Ješeta, PhD.
embryolog

email: Jeseta.Michal@fnbrno.cz

 


Petra Coufalová, Dis.

andrologická laborantka


Genetika:Renata Gaillyová

Prim. MUDr. Renata Gaillyová, PhD.
genetika
 
email: gaillyova@fnbrno.cz


Geneticko-andrologická poradna:

Rastislav BeharkaMUDr. Rastislav Beharka
 
email: beharka.rastislav@fnbrno.cz

St 14.30 - 16.00


Urologie:

MUDr. Mohamed Nussir, PhD.
urolog
 
email: nussir.mohamed@fnbrno.cz
Po 15.00 - 16.30


Sexuologie:

Michal PohankaDoc. MUDr. Michal Pohanka, PhD.
sexuolog
 
email: michal.pohanka@fnusa.cz

 


Sexuologicko-andrologická poradna:MUDr. Taťáma Šrámková

MUDr. Taťána Šrámková, CSc.

sexuolog

email: Sramkova.Tatana@fnbrno.cz


Koordinátor IVF:

Mgr. Barbora Vinklerová

email: vinklerova.barbora@fnbrno.cz
  

 

 

 





Kontakty | Víte, že?