Trápí vás neplodnost? Plánujete umělé oplodnění?


Naše CENTRUM ASISTOVANÉ REPRODUKCE - CAR 01 Brno, Gynekologicko-porodnické kliniky FN Brno a Masarykovy univerzity je prvním českým pracovištěm nabízející umělé oplodnění u nás. Naše IVF centrum má nejdelší tradici v léčbě neplodnosti v České republice - jsme zde pro Vás již 37 let. Veškerá standardní vstupní vyšetření jsou bezplatné, hrazená zdravotními pojišťovnami.

Více než třicetileté klinické zkušenosti se odráží v dosahovaných výsledcích léčby neplodnosti, které jsou srovnatelné s předními světovými pracovišti. V současné době naše centrum IVF nabízí všechny dosud známé metody a techniky umělého oplodnění, včetně mikromanipulací, monitorování vývoje embryí, programu dárcovství spermií, vajíček a embryí a metod preimplantační genetické diagnostiky. Naše klinika zajišťuje provedení endoskopických operačních výkonů a veškerou péči v průběhu těhotenství po IVF, včetně prenatální genetické diagnostiky a porodu.

Součástí našeho centra IVF jsou i specializovaná centra pro léčbu endometriózy, reprodukční chirurgii, prenatální diagnostiku, centrum molekulární genetiky, centrum ochrany reprodukce před onkologickou léčbou a andrologické centrum zabývající se léčbou neplodnosti u muže.


 

Novinky

25. října 2018 10:50

12. zimní setkání asistované reprodukce

Tradiční zimní odborný seminář pořádaný SAR ČGPS a ARE, ve spolupráci s organizační agenturou Meritis s.r.o.se koná 6. – 7. prosince 2018 v HOTELU VALEČ, Valeč 1, 675 53

22. října 2018 17:56

28. sympozium Asistované reprodukce a 17. česko-slovenská konference Reprodukční gynekologie

13. - 14. listopadu 2018 se uskuteční tradiční setkání na 28. sympoziu Asistované reprodukce a 17. česko-slovenské konferenci Reprodukční gynekologie. První oznámení, registrační formulář a…

22. října 2018 13:16

130. výročí založení porodnice na Obilním trhu

8. listopadu 2018 oslaví porodnice na Obilním trhu 130. výročí založení.

více novinek
Kontakty | Víte, že?